BIANCA long sleeve dress

1.800 МКД

Фустан со долг ракав во бела боја. Фустанот има капа.

Категорија: ДУКСЕР ФУСТАН Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Опис

Фустан со долг ракав во бела боја, фустанот има капа.


Состав на материјал:70% памук и 30% полиестер.