LIGHT BLUE PRINT TWO PIECE

1.650 МКД

Дводелен костим за капење со принт.

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Големина (Горен дел)

Опис

Дводелен костим за капење, изработен од високо квалитетен материјал со принт.Со состав 80% полиестер и 20% еластан.