BRIDE

1.750 МКД

Бел костим за капење со вез "BRIDE"

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Опис

Едноделен костим за капење, изработен од високо квалитетен материјал .Со состав 80% полиестер и 20% еластан.