TEAM BRIDE

1.550 МКД

Едноделен костим за капење во темно сина боја, со вез "TEAM BRIDE"

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Опис

Едноделен костим за капење, изработен од високо квалитетен материјал .Со состав 80% полиестер и 20% еластан.