PEACH BLUSH GIRL SET

1.900 МКД

Сет женски детски тренерки во светло розова боја.

Категорија: HER LINE Бренд: Herline
Големина (Детски тренерки)

Опис

Состав на материјал : 68% вискоза,28% полиестер,4% еластан.