ISOLA BELLA

1.800 МКД

Едноделен костим за капење во црвена боја со црвен патент.

Категорија: ЕДНОДЕЛНИ Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Опис

Едноделен костим за капење, изработен од високо квалитетен материјал со патент.Со состав 80% полиестер и 20% еластан.